Kask SHOEI EX-ZERO EQUATION TC-11

  • szt.
  • 2 499,00 zł

Kask SHOEI EX-ZERO EQUATION TC-11

 

Nowy Shoei EX ZERO to nie tylko klasyczny wygląd i odjechane malowania. To przede wszystkim doskonałe dopasowanie dostępne dzięki sześciu rozmiarom w trzech różnych skorupach. To również najbardziej zaawansowana technologia dostępna dziś w kaskach motocyklowych. Skorupa wykonana jest w technologii Multi-Ply Matrix AIM, w kasku znajdziecie też wizjer wewnętrzny (CJ-3) pozwalający również na jazdę w goglach, zapięcie DD, demontowane i przygotowane do prania wnętrze czy też system awaryjnego zdejmowania kasku Emergency Quick Release System (E.Q.R.S.).

BEZPIECZEŃSTWO

Skorupa kasku z materiału AIM. Wypełnienie EPS o zróżnicowanej gęstości. Wysuwany wizjer SHOEI CJ-3 z 3-stopniową regulacją. Zapięcie typu DD.

 

KOMFORT

3 rozmiary skorupy 1) XS-M, 2) L, 3) XL-XXL. Całkowicie wyjmowane i przystosowane do prania wnętrze. Specjalne wcięcia na okulary we wkładkach policzkowych. Przystosowany do jazdy w goglach. Zdejmowanie wizjera bez użycia narzędzi.

 

WENTYLACJA

Wydajna wentylacja szczękowa. Budowa kasku sprawia, że wiatr cały czas będzie chłodził naszą twarz, jednak wizjer skutecznie chroni przed nim oczy.

 

AERODYNAMIKA

Niewielki rozmiar skorupy i unikatowy kształt.

 

AKCESORIA

5 rodzajów wizjerów CJ-3. Daszek. Oryginalny worek SHOEI na kask (w zestawie).

 

5 LAT GWARANCJI

 

Kolor: TC-11